Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Team for one, one for team. It's us, Diamonds Cheers.
We are the best, better than rest.
Are you ready?

 

Tím Diamonds Cheerleaders vznikol v roku 2013 a už v máji 2014 ako prvý a jediný národný tím reprezentoval Slovensko na medzinárodných súťažiach v športovej disciplíne cheerleading. Tento šport v sebe okrem efektných tanečných vystúpení zahŕňa tiež stunty (živé ľudské pyramídy), skoky, akrobaciu, cheers a chants (povzbudzujúce pokriky).

Naša skupina už viac ako 3 roky prispieva k atraktívnosti, zábave a skvelej atmosfére na štadiónoch, firemných večierkoch alebo rôznych kultúrnych a športových podujatiach. Diamonds Cheerleaders predstavujú radosť z tanca a akrobacií, neodmysliteľnou súčasťou našich vystúpení sú samozrejme aj strapaté pom poms a široké úsmevy. Okrem vystupovania sa celoročne stíhame venovať príprave na súťaže.

Za našim úspechom sa skrýva okrem prirodzeného talentu najmä tvrdá tréningová drina, výsledkom čoho je naozaj originálna šou, ktorá kombináciou viacerých tanečných štýlov, akrobacií, viac poschodových pyramíd a variácií zakomponovaných v choreografiách zaujme nejedného diváka.

Našou pýchou a prioritou zároveň sú spokojní klienti, profesionalita, kladné ohlasy fanúšikov, ako i množstvo úspešných vystúpení a súťaží.

TOPlist